29,09,2023

Saimir Tahiri paralajmëron zgjedhje (Video)

Must Read
Saimir Tahiri ne emisionin Stop

Është folur shpesh për një krisje të marrëdhënieve midis Partisë Socialiste dhe LSI, e cila mund të prodhojë zgjedhje të parakohshme.

Këtë gjë e konfirmon edhe ministri Tahiri, i cili thotë se këtë verë nuk ka pushime.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=XnbwHlXIoho?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Saimir Tahiri paralajmëron zgjedhje (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img