13,04,2024

Flet Zidane para ‘El Clasicos’: Ja çfarë duhet të bëjë Reali (Video)

Must Read

257266

Zinedine Zidane ka folur para super përballjes Barcelona – Real Madrid në ‘El Clasico’.

Zidane ka folur sot para mediave në një konferencë, dhe ka treguar se çfarë duhet të bëjë Reali në mënyrë që të triumfojë ndaj Barcelonës në Nou Camp.

43-vjeçari është përfshirë në shumë ‘El Clasico’ si futbollist, mirëpo kjo do të jetë përvoja e parë e tij në El Clasico si trajner, transmeton Gazeta Blic.

Zidane tha se skuadra e tij “dëshiron të fitojë dhe duhet të fitojë” ndaj Barcelonës.

Francezi poashtu paralajmëroi Barcelonën se Reali nuk do të jetë i lehtë për t’u mposhtur, dhe pret që të dyja skuadrat të dhurojnë spektakël për adhuruesit e futbollit. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Një muaj paraburgim ndaj V.A., i dyshuar për vrasjen e ish-gruas në Ferizaj

Ferizaj, 13 prill 2024 – Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Krimeve të Rënda  ka aprovuar kërkesën e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img