Lajme

Pyetja e 12-vjeçares që vuri në siklet Putinin


Publikuar më:


putin_2836730b

Vladimir Putin është vënë në siklet nga një pyetje që i erdhi nga një 12-vjeçare.

Pyetja e saj ishte: “Nëse Erdogani dhe Poroshenko janë duke u mbytur, cilin do të shpëtoje të parin?”.

Putin pas një momenti habie tha se nëse një njeri është duke u mbytur nuk mund ta shpëtosh, por që ne jemi të gatshëm t’i zgjasim një dorë ndihme nëse ai dëshiron t’a pranoj.

Comments
To Top