Lajme

Pyet Mushkolaj pas fjalimit të Thaçit: Mos është 1 prilli?


Publikuar më:


imer-mushkolaj-650x358

Njohësi i çështjeve politike Imer Mushkolaj, ka ironizuar me betimin e presidentit të ri Hashim Thaçi, shkruan GazetaBlic.

Ai pak pas betimit dhe fjalëve të mëdha të presidentit Thaçi, ka pyetur se mos vallë është një prilli.

“Për çka u betu athu presidenti i ri? Për ruajtje të integritetit territorial, mbrojtje të kushtetutës, kryerjen e detyrave me ndërgjegje e përgjegjësi? Mos osht more 1 prilli?”, ka shkruar ai në facebook. /G.Blic/

Comments
To Top