Uncategorized

Publikohet videoja e grabitjes së supermarketit. Grabitësi: Do t’ju vras!


Publikuar më:


Grabitje me maskë

Ai futet në supermarket dhe tenton të marrë xhiron ditore. Kur një shitëse i afrohet, ai nis të qëllojë duke e plagosur atë dhe duke u thënë punonjësve të tjerë: Do t’ju vras!. 19 -vjeçarja I.Dushku është jashtë rrezikut për jetën.

Kamerat e sigurisë, në videon e mëposhtme të publikuar nga News 24, tregojnë momentin e largimit të grabitësit. Ai futet në një rrugicë me nxitim, më pas kthehet edhe njëherë drejt supermarketit dhe qëllon sërish me automatik. Policia nuk ka mundur ende ta indetifikojë. /Lapsi.al

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=CCp32S5dW38?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Publikohet videoja e grabitjes së supermarketit. Grabitësi: Do t’ju vras! appeared first on Lajminet.

Comments
To Top