Sport

PSG – Manchester City, formacionet e super përballjes në Ligën e Kampionëve (Foto)


Publikuar më:


PSZh-Manchester-Siti-e1459929542173-730x323

Sonte në fazën çerekfinale në Ligën e Kampionëve do të përballen dy klubet më të pasura në botë.

PSG dhe Manchester City do të ndeshen në ‘Parc des Princes’, në takimin e parë çerekfinal mes këtyre skuadrave.

Për PSG-në Angel Di Maria mund të mos aktivizohet fare në këtë takim shkaku i një lëndimi, ndërsa Marco Verrati është mungesë e sigurtë për ekipin e Laurent Blanc.

Më poshtë i keni formacionet e mundshme të kësaj super përballje. /Gazeta Blic/

PSG:

Screen-Shot-2016-04-05-at-14.36.44

Manchester City:

Screen-Shot-2016-04-05-at-14.47.16

Comments
To Top