22,02,2024

Ndodhë edhe kjo: Zhvishet në sy të futbollisteve femra (Video 16+)

Must Read

Screen-Shot-2016-04-06-at-12.29.40

Moderatorja amerikane Ellen Degeneres dërgoi kolegun e saj Andy Zenor në Angli, për t’u takuar me ekipet e meshkujve dhe të femrave te Manchester City.

Gazetari pasi u takua me futbollistët meshkuj të ekipit të Cityt, shkoi në zhveshtoren e femrave, e më pas u zvesh i tëri para se të futej në pishinë, në praninë e bukurosheve të Cityt.

Shikoni videon më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img