Lajme

Presidentja e Kroacisë: Dëshmuam miqësinë e thellë me Kosovën


Publikuar më:


12974327-1017565751643717-3748176271450873752-n_1460138126-53048

Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitaroviq në  përmes llogarisë së saj në Facebook ka publikuar një fotografi nga inaugurimi i Thaçit si president në Prishtinë.

Ajo ka shkruar se ka qenë në Prishtinë për të dëshmuar miqësinë e thellë mes Kroacisë dhe Kosovës.

“Sot jam në Prishtinë për të dëshmuar miqësinë e thellë në mes Republikës së Kroacisë dhe Republikës së Kosovës!”.

Comments
To Top