Lajme

Presidenti Thaçi, argëtohet në Gërmi!


Publikuar më:


Foto ilustruese

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka njoftuar se çaste më parë ishte në një shetitje në parkgun Gërmia, transmeton gazetablic.com

Pas shetitjes, Thaç, është takuar edhe me disa fëmijë të lagjës në Kodren e Diellit, në Prishtinë nga ku dhe ka ndarë disa momente me ta.

Për fëmijët Presidenti thotë se “Liria e tyre, suksesi i tyre duhet të jetë inspirim për punën tonë”, shkruan Thaçi në faqen e tij zyrtare në Facebook.

 

12963706_1042412429162449_8427842164868234503_n

Comments
To Top