03,12,2023

Prangoset 47-vjeçari, po tentonte të grabiste një të moshuarë

Must Read

grabitje-me-arme-1

Një 47-vjeçar nga fshati Drashovicë i Vlorës ka rënë në prangat e policisë, pasi tentoi të grabiste me dhunë një të moshuar në banesë.

Beshir Fallanaj u arrestuar nga efektivët e policisë, pasi gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm u fut për të grabitur në banesën e të moshuarës me inicialet M.R., 77 vjeçe.

47- vjeçari ishte i maskuar dhe me qëllimin për t’i vjedhur paratë të moshuarës, ka tentuar të ushtrojë edhe dhunë fizike kundrejt saj.

Policia bëri të mundur identifikimin dhe kapjen e tij në flagrancë.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img