Uncategorized

Policia befason fëmijët në spital për Ditën e 1 Qershorit


Publikuar më:


Në mes të spitalit është vendosur dhe një stemë që shkruan “Ti je heroi ynë”. I pranishëm ka qenë edhe vetë ministri Tahiri i cili po takohet me fëmijët, transmeton News 24.

6

Disa prej policëve të veshur si Spiderman dhe Batman janë hedhur nga tarraca në dritaret e spitalit për t’ua bërë fëmijëve më reale personazhin që përfaqësonin.

1

10

9

The post Policia befason fëmijët në spital për Ditën e 1 Qershorit appeared first on Lajminet.

Comments
To Top