Uncategorized

Polici plagos kushëririn me armën e shërbimit


Publikuar më:


Policia shqiptare

Menjëherë në vende ngjarje kanë mbërritur uniformat blu dhe kanë bërë të mundur shoqërimin në komisariat të autorit të kësaj ngjarje. Nga veprimet e deritanishme dyshohet se konfikliti ka nisur  për motive të dobëta, pas një zënke të çasti.

“Më datë 05.07.2016, njoftohemi nga  salla e operative  Tropojë se në fshatin Fierzë, Tropojë, shtetasi Zef Pepkolaj, banues në Tropojë, punonjës i Policisë  së Komisariatit Tropojë, ka  plagosur me armë zjarri në këmbë kushëririn, shtetasi, Sokol  Pepkolaj, 54 vjeç,  banues në fshatin Raj  Fierzë, Tropojë” , informon policia për ngjarjen e ndodhur.

I plagosuri Sokol Peplokaj është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

.

Comments
To Top