Uncategorized

Policët zhveshin me dhunë një qytetar ( Foto/Video)


Publikuar më:


Policia ne Tirane/Foto Arkiva

Dëshmitarë në vendngjarje i thanë lapsi-t se skena, në dukje si operacion arrestimi i ndonjë super të kërkuari, ndodhi thjesht dhe vetëm për shkak të rezistencës që qytetari shfaqi kundrejt uniformave blu, shkruan lapsi.al.

“Përplasja nisi kur qytetari nuk po u bindej policëve dhe ata filluan ta shanin.

Ai kërkonte shpjegime, kurse policët me pretekst se po e kontrollonin, e zhveshën lakuriq”, tha një dëshmitar për lapsi-n.

Ngjarja shokuese ndodhi përballë Hotel Rogner në një orë dhe vend, jo pak të frekuentuar nga njerzit. Në çdo vend të botës, cilado qoftë arsyeja e kontrollit, zhveshja lakuriq do të bëhej pas shoqërimit të të dyshuarit në ambientet e rajonit dhe jo në mes të Bulevardit./ lajmi.net

The post Policët zhveshin me dhunë një qytetar ( Foto/Video) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top