Uncategorized

Plagosje me armë në Tiranë, arrestohen dy persona


Publikuar më:


Policia ka arrestuar dy persona të cilët dyshohen se kanë qëlluar me armë. Nuk dihet identiteti i shënjestrës së sulmit me armë dhe as mosha e tij. Të shtënat me armë kanë ndodhur rreth orës 15:55.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të saj.

Comments
To Top