Lajme

Plagoset një person në Deçan


Publikuar më:


te-shtenat-ne-dasma-14-gusht

Një i mitur është arrestuar në Deçani pasi i njëjti nga pakujdesia gjatë manipulimit me armë ka plagosur një person tjetër, i cili në atë moment gjendej në afërsi.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin Rajonal të Pejës dhe i njëjti është jashtë rrezikut për jetë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar./KosovaPress

Comments
To Top