Lajme

Petrit Selimi: Unë shërbimet i marrë në QKUK!


Publikuar më:


Petrit-Selimi

Ushtruesi i detyrës së ministrit të Punëve të Jashtme, Petrit Selimi ka theksuar se ai dhe familja e tyre marrin shërbime në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Në anën tjetër, analisti politik, Astrit Gashi ka thënë se kjo është qeveria më jotransparente nga të gjitha qeveritë tjera.

“Emërohet një zëdhënës, e ai thotë se nuk jamë zëdhënës”, tha Gashi në emisionin “Debat” në RTK, transmeton Gazeta Blic.

Gashi ka theksuar se nuk është e lehtë të bëhen reforma, mirëpo sipas tij ato duhet të ndodhin. . Gazeta Blic

Comments
To Top