25,06,2024

Hiddink e zbulon, ja çfarë duhet të bëjë Hazard

Must Read

hazard

Guus Hiddink ka thënë se ka kërkuar nga Eden Hazard që të përmirësojë paraqitjet e tij.

Belgu ka qenë hija e futbollistit që pamë edicionin e shkuar dhe shefi i Chelsea ka thënë se kjo gjë duhet të ndryshojë.

Hazard ishte figurë me rëndësi tek Chelsea edicionin e shkuar, duke e ndihmuar skuadrën drejt triumfit në Premierligë.

Por këtë edicion ai nuk ka luajtur në atë nivel dhe holandezi ka kërkuar nga ai që ta tregojë veten.

“Ka një periudhë të gjatë qyshkur ai ka pasur një paraqitje të mirë”.

“I kam kërkuar që të përmirësohet. Ka qenë një edicion i vështirë dhe me lëndime për të”.

“Por ai duhet të bëjë gjithçka mundet për ta përmirësuar veten”.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img