Uncategorized

Pasi humbi vajzën 3-vjeçare në aksident, babait i presin këmbën


Publikuar më:


Aksidenti tragjik u regjistrua pasditen e së hënës në zonën e Freskut në kryeqytet, kur një automjet përplasi për vdekje vogëlushen teksa po dilte nga supermarketi bashkë me prindërit e saj.

Dëmtimi i këmbës ka qenë i rëndë dhe për pasojë, mjekët nuk ka pasur zgjidhje tjetër përveç se për t’ia prerë atë. E rëndë ka qenë gjendja edhe për gruan që humbi vajzën.

The post Pasi humbi vajzën 3-vjeçare në aksident, babait i presin këmbën appeared first on Lajminet.

Comments
To Top