Uncategorized

Pas ndeshjes Francë-Shqipëri, shoferi i dehur godet për vdekje këmbësorin


Publikuar më:


Aksidenti ka ndodhur në mbrëmjen e djeshme, rreth orës 23.30, në dalje të fshatit Bitinckë të Devollit.

Në timonin e makinës ishte 24-vjeçari, Skerdilian Spahi. Ai pasi ka përplasur 38-vjeçatin është larguar nga vendi i ngjarjes.

Nga të dhënat paraprake dyshohet se viktima, mund të jetë një endacak nga fshati Çërravë i Pogradecit. Paraprakisht dyshohet se i riu ka qenë nën efektin e alkoolit, kjo pas përfundimit të ndeshjes mes Francës dhe Shqipërisë. /lajmi.net

The post Pas ndeshjes Francë-Shqipëri, shoferi i dehur godet për vdekje këmbësorin appeared first on Lajminet.

Comments
To Top