Uncategorized

Pamje gjatë arrestimeve të zyrtarëve serbë (VIDEO)


Publikuar më:


Arrestimet e zyrtarëve në Serbi

Në mesin e tyre ka zyrtarë institucional dhe përfaqësues të kompanive që kanë mundur të jenë pjesë e këtyre keqpërdorimeve, transmeton lajmi.net.

Siç shihet edhe në pamje të publikuar nga policia serbe, arrestimet kanë ndodhur në disa rajone të ndryshme në Serbi./lajmi.net

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=N9YcugbTrAc?feature=oembed&w=640&h=480]

 

The post Pamje gjatë arrestimeve të zyrtarëve serbë (VIDEO) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top