Uncategorized

Nuland në Tiranë, takohet me ministrin Bushati


Publikuar më:


Takimi mes tyre zhvillohet në Ministrinë e Jashtme dhe pritet të diskutohet për reformën në drejtësi dhe çështje të tjera.

Gjatë vizitës tek Bushati, Victoria Nuland shoqërohet nga ambasadori i SHBA Donald Lu.

Pas takimit me Ditmir Bushatin, zyrtarja amerikane do të takohet me kreun e PD Lulzim Basha dhe Kryeministrin Edi Rama.

.

Comments
To Top