Uncategorized

Një fans i Sali Berishës tenton të hyjë në Kuvend


Publikuar më:


Sipas informacioneve paraprake, bëhet me dije se shtetasi donte të futet në Kuvend, ditën e sotme, rreth orës 09:15 por ai u ndalua nga policia dhe u shoqërua në komisariatin nr.1 të Policisë në Tiranë.

Mësohet se shtetasi në fjalë ka dashur të takohet me ish-kryeministrin Sali Berisha për disa probleme. Ende nuk ka asnjë të dhënë për identitetin e tij.

.

Comments
To Top