Uncategorized

Një 51-vjeçar plagoset me armë zjarri në Sarandë


Publikuar më:


Policia shqiptare

Ai u nis në drejtim të Spitalit të Traumës në Tiranë për mjekim më të specializuar, jashtë rrezikut për jetën.

Gjatë hetimeve paraprake, dyshohet se ngjarja ka ndodhur në mbrëmje rreth orës 23:00, në fshatin Tatzat të Delvinës.

Policia ka shoqëruar 1 person, me të cilin po punohet për zbardhjen e ngjarjes. Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

.

Comments
To Top