Uncategorized

Në Tepelenë, hashashit i këndohet me klarinetë (Video)


Publikuar më:


Kjo është një nga ato videot e ‘rralla’ ku siç duket të rinjtë që ruajnë dhe rrisin hashashin në zonat e Tepelenë, i këndojnë me klarinetë.

Ish kryeministri Sali Berisha pas publikimit të fotove për parcelat me kanabis në gjithë vendin, tashmë ka nisur të publikojë edhe video.

Comments
To Top