Uncategorized

Në sy të fëmijëve, i vuri pistoletën në kokë gruas dhe e kërcënoi për vdekje


Publikuar më:


Policia tha se fëmijët e kanë parë të gjithë skenën. 53 vjeçari e kishte goditur bashkëshorten dhe me armën në kokë, kërcënonte se do ta vriste. Ibrahim Lika ka qenë i dënuar me 4 vite burg për tentativë vrasjeje. Fatmirësisht, nuk e shkrepi armën, mbi kokën e gruas së tij, L.Ibrahimaj.

Pas denoncimit forca të shumta policie mbërritën në shtëpinë e Ibrahimajve. 53 vjeçari u arrestua menjëherë.  Pistoleta tip TT dhe 6 fishekë iu sekuestruan.

The post Në sy të fëmijëve, i vuri pistoletën në kokë gruas dhe e kërcënoi për vdekje appeared first on Lajminet.

Comments
To Top