Uncategorized

Në Rinas, digjet shtëpia dy katëshe (Video)


Publikuar më:


Shtepia duke u djegur

Në vendngjarje kanë shkuar zjarrfikësit dhe forcat e policisë dhe po punojnë për shuarjen e flakëve dhe për të zbuluar shkaqet e kësaj ngjarje.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=zkqaETXGeQk?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Në Rinas, digjet shtëpia dy katëshe (Video) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top