Uncategorized

Në Durrës mbytet duke u larë në det një 55-vjeçar


Publikuar më:


Plazhi i Durresit

“Më datë 03.07.2016, në lagjen Nr.13, Plazh është mbytur duke u larë në det një person i gjinisë  mashkull, rreth 55 -60 vjeç. Me të marrë njoftimin menjëherë në vendngjarje kanë shkuar Efektivat e Policisë. Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes”, sqaron policia e Durrësit.

The post Në Durrës mbytet duke u larë në det një 55-vjeçar appeared first on Lajminet.

Comments
To Top