Lajme

Mustafa viziton sot fshatrat, Reçan e Lubinjë të Prizrenit


Publikuar më:


isa_mustafa_foto_xhemail_sllovinja_5_555048230-640x380

Kryeministri Isa Mustafa viziton fshatin Reçanin të Prizrenit më ç’rast do të takohet më banorët e fshatit dhe po ashtu do të takohet me përfaqësues të fermerëve të mjedrës, biznesmenë, përfaqësues të fshatit dhe përfaqësues të OJQ-ve.

Mustafa bën një vizitë sot edhe në fshatin Ljubinjë ku do të takohet me banorët e fshatit.

Comments
To Top