19,05,2024

Ja çfarë u diskutua në emisionin “Debat” në RTK

Must Read

20160416000109147620

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi në emision Debat në RTK ka theksuar se disa kompani kanë filluar të eksportojnë mallra të tyre.
Në anën tjetër, analisti politik dhe njëri nga themeluesit e Gazetës Blic Astrit Gashi ka theksuar se, nuk janë punët mirë në qeverisje.
“Pse amerikanët kërkuan riformatizim të qeverisë? Sepse dështuan në qeverisje”, tha Gashi, raporton Gazeta Blic.
Sipas Gashit, për shkak të problemeve të shumta në qeverisje, por kërkohet një rifillim./ Gazeta Blic

https://www.youtube.com/watch?v=-1UruvrtBEM

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj personit që bëri tejkalim në vijë të plotë, identifikohet kundërvajtja përmes dronit të policisë

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor me datën 18.05.2024 rreth orës 16:35, në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, skatësisht në fshatin Gërlicë...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img