Uncategorized

Momenti i trafikimit të 18 shqiptarëve në Angli me skaf (Video)


Publikuar më:


Në video shihet skafi dhe një furgon që besohet se ka bërë transportin e shqiptarëve në qytetin Kent të Gjermanisë. Filmimet janë bërë në ditë të ndryshme të javës që lam pas. Një prej dy trafikantëve britanikë është Robert Stilwell, një ish –kampion i xhudos në Britani. /lapsi.al

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Uz2n6EVFg8Q?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Momenti i trafikimit të 18 shqiptarëve në Angli me skaf (Video) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top