Sport

Moise Kean hyn në histori të Ligës së Kampionëve


Publikuar më:


Sulmuesi i talentuar 16 vjeçar i Juventusit, Moise Kean është bërë lojtari i parë i lindur pas vitit 2000 që luan në Ligën e Kampionëve.

Kean u inkuadrua në vend të Mario Mandzukicit në pjesën e dytë kundër Sevillas, në fitoren 3:1.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top