04,03,2024

Tri humbje radhazi, kryetari i “Dardanëve” ka diçka për Albert Bunjakun (VIDEO)

Must Read

Ai ka folur për rregulloren e re që kanë nxjerr si dhe për përzgjedhësin, Albert Bunjakun.

Intervistën e plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img