04,03,2024

Mësojeni arsyen pse penalltia e Coentraos është më qesharakja në histori (VIDEO)

Must Read

E protagonist i kësaj penalltie në minutën e 80’, ishte Fabio Coentrao.

Mbrojtësi portugez ngriti dorën lartë në zonën e tij duke aluduar në lojë me dorë nga kundërshtari i tij, por fatkeqësisht topi përfundoi në dorën e tij të ngritur, për t’u akorduar pastaj penallti për Sportingun, të cilën Silva e shndërroi në gol.

Por, për fat të mirë Reali ia doli të shënoi sërish deri në fund të ndeshjes, me anë të sulmuesit Karim Benzema, për të mbajtur të hapur luftën për vendin e parë me Borussia Dortmundin.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img