Uncategorized

Ministri Tahiri kapet duke kënduar “Xhamadani Vija-Vija” (Video)


Publikuar më:


Saimir Tahiri

Videoja e filmuar që po qarkullon në internet është xhiruar një ditë më parë, me rastin e festimeve për 25-vjetorin e Partisë Socialiste.

Ajo është realizuar një lokal nate në Tiranë dhe ministri shfaqet në skenë duke kënduar këngën “Xhamadani vija-vija”.

//

The post Ministri Tahiri kapet duke kënduar “Xhamadani Vija-Vija” (Video) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top