Uncategorized

Mehmeti flet për largimin nga politika (FOTO)


Publikuar më:


Ermira Mehmeti

Gjatë ditës mediat në Maqedoni ka raportuar se Mehmeti do ta lë politikën dhe do të vazhdojë karrierën si notere.

Por, një gjë të tilla deputetja e BDI-së e ka mohuar me anë të një postimi në Facebook.

“O njerëz të mirë. Në momentin kur do të jap dorëheqje, Ju do të jeni të parët që do ta merrni vesh”, ka shkruar ajo.

ermira-postim-ne-fb_1465478305-7397930

The post Mehmeti flet për largimin nga politika (FOTO) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top