Uncategorized

Me veturë zhytet në lumin ‘Radika’


Publikuar më:


Foto nga aksidenti

Njoftohet se nga ky aksident i çuditshëm nuk ka të lënduar.

Telegrafi Maqedoni njoftong se pas intervenimit të policisë, ndihmës së shpejtë dhe zjarrfikësve është ndaluar vetura dhe është nxjerrë nga shtrati.

Foto nga aksidenti

The post Me veturë zhytet në lumin ‘Radika’ appeared first on Lajminet.

Comments
To Top