Lajme

MC kresha i jep lamtumirën e fundit fancit të tij (VIDEO)


Publikuar më:


Untitled1

Ditë më parë reperi Kreshnik Fazili, ndryshe i njohur si MC Kresha, ishte për në vizit tek fanci i tij i cili në atë kohë ishte në gjendje kome, shkaku i goditjes nga tensioni i lartë i energjisë elektrike.

Megjithatë, djaloshi humbi betejën dhe sot iu dha lamtumira e fundit.

I pranishëm në ceremoninë e varrimit të 15 vjeçarit, ishte edhe MC Kresha i cili dukej shumë i prekur nga ngjarja.

 

Comments
To Top