Uncategorized

Mbytet 74 vjeçari në Velipojë


Publikuar më:


Pasi kanë marrë njoftohemi se një person po mbytej në det, shërbimet e  policisë si dhe ambulanca kanë shkuar në vendngjarje , ku kanë  konstatuan se Vebi Dini, 74 vjeç banues në Dobraç, Shkodër, ishte nxjerrë  nga pushuesit nga deti në gjendje kritike.

Menjëherë atij i është dhënë ndihma e parë mjekësore si dhe është transportuar për në spital, por rrugës ka ndërruar jetë.

Burime nga policia bëjnë me dije se nga kontrollet paraprake nuk ka shenja të dukshme dhune.

Comments
To Top