Uncategorized

Maqedonia mund të goditet nga tërmete të tjera


Publikuar më:


Mihail Garevski

Ai shton se nuk ka ndonjë lidhje në mes reshjeve të fundit të shiut dhe dridhjeve të cilat janë ndjerë, ndërkaq mbrëmë kishte katër tërmete, brenda një periudhe mjaft të shkurtër kohore.

Këto tërmete janë ndjerë në kohët e mbrëmjes, mes orës 18 dhe 20, ndërkaq sipas shkallës së Rihterit, forca e tërmetit ka qenë nga 3.2 deri 4.9 ballë, transmeton Telegrafi.

The post Maqedonia mund të goditet nga tërmete të tjera appeared first on Lajminet.

Comments
To Top