Uncategorized

Maqedoni: Partitë vazhdojnë bisedimet për tejkalimin e krizës


Publikuar më:


Jo zyrtarisht mësohet se lista zgjedhore dhe reformat në media janë në qendër të diskutimeve mes palëve, shkruan AlastM.

Edhe ndërkombëtarët kanë bërë presion në udhëheqësit e partive në Maqedoni, që të mblidhen edhe të diskutojnë për situatën aktuale, pasi sipas tyre, dialogu është mënyra e vetme për tejkalimin e krizës në vend.

 

The post Maqedoni: Partitë vazhdojnë bisedimet për tejkalimin e krizës appeared first on Lajminet.

Comments
To Top