Uncategorized

Makina shkrumbohet në flakë në autostradën Tiranë-Durrës


Publikuar më:


Mësohet se ngjarja ndodhi përballë një qendre tregtare dhe makina e tipit “Land Rover” ishte në pronësi të shtetasit me inicialet R.I.

Zjarri shkaktoi dëme materiale, ndërsa fatmirësisht nuk raportohet asnjë person i lënduar.

Nga hetimet paraprake dyshohet se shkak i zjarrit ka qenë një shkëndijë elektrike, sidoqoftë vijojnë hetimet për ngjarjen në fjalë.

.

Comments
To Top