Uncategorized

Makina del nga rruga, një i vdekur në Kukës (Foto)


Publikuar më:


Aksident, FOTO ARKIV

Burimet policore bëjnë me dije se ata po udhëtonin me një makinë me targa AA 965 MK, e cila ka dalë nga rruga. Ngjarja ka ndodhur për shkak të lagështirës në rrugë.

Mësohet se një prej të plagosurve humbi jetën rrugës për në Spital. Ai është S.Cena 59­vjec. Dy të tjerët ndodhen në gjendje të rëndë dhe janë dërguar në Tiranë për ndihmë më të specializuar. Emrat e të plagosurve ende nuk dihen.

 

The post Makina del nga rruga, një i vdekur në Kukës (Foto) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top