Sport

Liverpool – Borussia Dortmund, formacionet zyrtare


Publikuar më:


liverpool-dortmund

Liverpool dhe Borussia Dortmund takohen sonte në çerekfinalen e dytë të Ligës së Evropës.

Ndeshja fillon në ora 21:05, ndërsa më poshtë i keni formacionet zyrtare. Ndeshja e parë kishte përfunduar me barazim 1-1.

Liverpool: Migniolet, Clyne, Lovren, Sakho, Moreno, Can, Milner, Lallana, Firmino, Coutinho, Origi.

Dortmund: Weidenfeller – Piszczek, Sokratis, Hummels, Schmelzer – Weigl, Gündogan, Castro – Mchitarjan, Aubameyang, Reus

Comments
To Top