13,04,2024

Kështu u pritën yjet e Barcelonës nga tifozët, pas humbjes nga Atletico (Video)

Must Read

messi-neymar

Yjet e Barcelonës dukeshin tejet të zhgënjyer pas disfatës së pësuar nga Atletico.

Fytyrat e futbollistëve të Barcelonës dukeshin të trishtuara, pas eliminit nga Liga e Kampionëve.

Messi, Neymar dhe Suarez dukeshin jashtëzakonisht të dëshpëruar, përkundër duartrokitjeve që morën nga tifozët.

Shikoni pamjet më poshtë. /Gazeta Blic/

https://www.youtube.com/watch?v=Ik0rzTHk-b4

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Një muaj paraburgim ndaj V.A., i dyshuar për vrasjen e ish-gruas në Ferizaj

Ferizaj, 13 prill 2024 – Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Krimeve të Rënda  ka aprovuar kërkesën e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img