04,06,2023

Liverpool – Dortmund, atmosferë e jashtëzakonshme para ndeshjes (Video)

Must Read

liverpool1

Miqësia dhe respekti i madh që tifozët e Liverpoolit dhe Dortmuntid kanë mes vete është dëshmuar sërish.

Para takimit të dytë çerekfinal në Europa League në mes të Liverpoolit dhe Dortmundit, të shumtë ishin tifozët gjermanë të cilit kishin mbërritur në Liverpool.

Qendra e qytetit ishte mbushur me tifozë të të dyja ekipeve, ndërsa që të dy tifozëritë po këndonin njëzëri, përcjell Gazeta Blic

Të dy tifozeritë filluan ta këndojnë himnin ‘You’ll Never Walk Alone’ dhe ta thërrisnin emrin e Jurgen Klopp.

Shikoni pamjet më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img