Sport

Lajm i mirë për Juventuesin


Publikuar më:


dybala_1460444424-4612626

Ylli i Juventusit, Paulo Dybala është afër ta sanoj lëndimin

Juventusi ka marrë një lajm të mirë nga ylli argjentinas, Paulo Dybala. Ky i fundit është afër ta sanoj lëndimin.

Ai pritet t’i rikthehet fushës në muajin maj, dhe ta ndihmoj ekipin në garë për titullin e kampionit dhe Kupën e Italisë.  Dybala nuk ka luajtur për klubin që nga fitorja 4-1 ndaj Torinos më 20 mars.

“Jam mirë, kam stërvitur në mënyrë të drejtë, unë shpresoj që të rikthehem së shpejti”, ka thënë 22-vjeçari për Sky Italia.

Comments
To Top