13,04,2024

Formacionet Real Madrid-Wolfsburg

Must Read

real_1460441317-6090286

Real Madrid dhe Wolfsburg do të përballen sonte nga ora 20:45, në ‘Santiago Bernabeu’, në kuadër të ndeshjes së kthimit të çerekfinales së Ligës së Kampionëve

E përditshmja sportive katalunase, Mundo Deportivo, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Zinedine Zidane dhe Dieter Hecking pritet të zbresin në fushë me formacionin më të mirë të mundshëm, përcjell Express.

Ndeshja e parë mes këtyre dy skuadrave ka përfunduar në favor të ekipit gjerman, i cili ka fituar me rezultat 2:0.

Nëse Reali synon gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve duhet ta mposhtë Wolfsburgun me rezultat 3:0.todo-o-nada-para-el-real-madrid_1460441303-1843349

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Një muaj paraburgim ndaj V.A., i dyshuar për vrasjen e ish-gruas në Ferizaj

Ferizaj, 13 prill 2024 – Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Krimeve të Rënda  ka aprovuar kërkesën e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img