Sport

Ky mund të jetë goli më i pafat i anuluar ndonjëherë (Video)


Publikuar më:


goal

Ky mund të jetë goli më i pafat i anuluar.

Ekipit të ligës së dytë në Isle of Man të Britanisë së Madhe, Malew AFC, iu anulua një gol i rregullt dhe i shkëlqyer këtë fundjavë.

Jo vetëm që goli i tyre krejtësisht i rregullt u anulua, por ekipi kundërshtar shënoi gol, përderisa lojtarët e Malew po festonin.

Shikoni pamjet më poshtë. /Gazeta Blic/

https://www.youtube.com/watch?v=PPxNJiKtOoQ

Comments
To Top