Uncategorized

Ky është Mikel Xhiko, burri që vrau gruan në Korçë (Foto)


Publikuar më:


Mësohet se Mikel Xhika ka qëlluar me thikë bashkëshorten e tij duke e vrarë dhe më pas ka qëlluar edhe veten. E gjithë skena ka ndodhur në sy të vajzës së mitur të çiftit. Dyshimet janë se Xhiko ishte xheloz për bashkëshorten e tij.

Çifti kishte disa kohë që jetonte me qira në një apartament në Lagjen nr. 17 të Korçës. Policia vazhdon hetimet për ngjarjen.

The post Ky është Mikel Xhiko, burri që vrau gruan në Korçë (Foto) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top