Uncategorized

Kur Nikoliq dëshironte tri puthje me Kolinden (Video)


Publikuar më:


Nikoliq

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, u prit më ngrohtësisht nga e para e Kroacisë, gjë që nuk i shpëtoi vëmendjes së mediave serbe.

Një incident, i ndodhur në vitin 2015, në Samitin Brdo-Brijuni, i mbajtur në Zagreb, mund të jetë arsyeja pse Grabar-Kitarovic ka pritur ndryshe numrin një të Serbisë dhe numrin një të Kosovës, shkruan Gazeta Express.

Në samitin e Zagrebit, Nikolic është parë duke e puthur si me zor presidenten kroate.

Madje, siç mund të shihet edhe në videon e mëposhtme, Nikolic e ka puthur tre herë Grabar-Kitarovicin, në mënyrën tradicionale serbe.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=mpICLrYK6sc?feature=oembed&w=640&h=480]

The post Kur Nikoliq dëshironte tri puthje me Kolinden (Video) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top